Reference, diskuze

srpen 2011
Už od listopadu jsem pokukovala po sedlech Germida, ale až na konci června mě nakonec nutnost obměny sedla doslova donutila (a já ráda objednala) objednat si sedlo a tak jsem neváhala a poprosila paní Kochánkovou o radu a nakonec od ní objednala sedlo drezurní, model Diamant A. Musím pochválit za supr servis – nejdříve jsem dostala sedlo na vyzkoušení, pak se vyřizovala objednávka, přišlo sedlo na konci července a já ho mohla otestovat na dlouho dopředu domluveném soustředění. Kdyby byla možnost dám 5 hvězdiček z 5 – sedlo sedí velmi dobře koni (měkké polštáře, komora, pěkně polstrované) a také jezdci. měla jsme strach, že než se v drezurním sedle usadím (jakožto jezdec v skokových univerzílech a skočkách), bude to chvíli trvat,ale já si prostě sedla a jela – skvělý pocit, že sedíte tak jak máte, sedlo mi krásně poupravilo sed, prostě spokojenost, navíc krásně měkké posedlí. Takže můžu všem jen doporučit a ještě jednou paní Kochánkové poděkovat. Přeji pěkný den.
Ing. Michaela Prausová, Tým EQUICHANNEL.cz

červenec 2011
Se sedlem (skokové sedlo Standard) jsem moc spokojená. Perfektně sedí kobyle, pro mě je naprosto pohodlné, krásně drží sed a měkké kolení opěrky jsou moc příjemné . Moc děkují
Iveta Veselovcova, Praha

červen 2011
Původně jsem měla strach, zda nám sedlo (skokový special Gran Prix) vydrží, ale funguje parádně. Je hodně ježděné, avšak díky kvalitě vypadá stále jako nové a opravdu nám dělá jen a jen radost. Používáme jej jak na klasické přiježďovaní, tak i na vyšší skákání a sedí se v něm velice dobře. Budem si časem přát další, tentokráte ale drezurní.
S pozdravem Míša Juklová Hřebčín Pecínov

26.01.2011
Zdravím všechny, v nedávné době jsme od firmy Germida zakoupili do naší jezdecké stáje tři sedla – skokové univerzály. Ráda bych poděkovala za celou naší stáj této firmě za možnost bezplatného vyzkoušení sedel před koupí a dále za velmi kvalitní provedení sedel. Jsou opravdu velmi pohodlná, perfektně drží sed a super na skákání. Velmi nám zpříjemňují jízdu na koni, jsou krásně kontaktní a měkoučká již od první jízdy. Dovoluji si jejich komfort srovnat s kvalitou kentaura (až na pořizovací cenu), né-li říci že jsou lepší. Sedla mohu vřele doporučit a jsem velmi ráda, že jsme je zakoupili. Rozhodně neváhejte a zkuste je taky, můžete být jen mile překvapeni!!!
Lucka Hodoušková, JK Státek Měšíce

14.12.2010
Jezdím ve skok. speciálu od Hauzra, před tím Kentaur,měla jsem možnost vyzkoušet sedlo Grand Prix – mohu jen doporučit! Naprosto pohodlné a kontaktní sedlo, které krásně drží sed. Zpracování je taky kvalitní. Napsala jsem si o něj Ježíškovi :)
Majda Štěpánová Havlíková, Stáj Štěpán

8.12.2010
Již přez měsíc mám drezurní sedlo Diamant a musím říct že je perfektní, příjemně kontaktní a koníkovu i mě náramně sedí, myslím že domácí konkurence má co dělat.
Kristina Kocanová, Trnová

07.12.2010 Mnu já testuju drezurní a zatím paráda :o))
Veronika Adamcová, Vodnany

face

Obchodní podmínky

sedlo1

Obchodní podmínky, doprava zboží až k Vám domů, reference zboží a další

čtěte více

Galerie

galerie

Novinky