Jak nakupovat zboží

Sedlo bude vyrobeno do 15 dnů od provedení objednávky. Velikost posedlí, přední komory a jiné parametry záleží na přání zákazníka.

Zakázková výroba
Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Pro výrobek vyrobený pro Vás na objednávku v dílně tedy neplatí obvyklá 14ti denní doba pro vrácení zboží bez udání důvodu, kterou znáte z běžných eshopů, které obchodují se zbožím. 

Zásilky ze zemí mimo Evropské unie procházejí celním řízením. V ČR zásilku z Běloruska převezme vyměňovací pošta Praha 120, Plzeňská 139/290, Praha 5 Košíře, kde bude vyměřeno clo a DPH. V ceně sedla jsou zahrnuty náklady na jeho dopravu z Běloruska do České republiky a celní poplatky. Zásilku celně odbavíme a doručíme na uvedenou adresu.

Doprava sedla ke klientovi v rámci Prahy a v okruhu 50 km od ní je zdarma, v ostatních případech jsou sedla zasílána prostřednictvím pošty.

Koupě zboží u oficiálního zástupce společnosti «Germida» v České republice Vám garantuje jeho originalitu a záruku na veškerou pořizovanou jízdní výstroj. Při objednání sedla se platí záloha minimálně 50 % z jeho ceny. Finanční prostředky je možné převést na účet v bance nebo je možné platit v hotovosti. Společně se sedlem obdrží klient také fakturu a záruční list.

V případě objednání dvou nebo více sedel funguje pružný systém slev!

facebook Twitter_logo

Obchodní podmínky

sedlo1

Obchodní podmínky, doprava zboží až k Vám domů, reference zboží a další

čtěte více

Galerie

galerie

Novinky